İpekbazaar Derby N.78 Kontakt Tüp Yapıştırıcı 40g
İpekbazaar Derby N.78 Kontakt Tüp Yapıştırıcı 40g

İpekbazaar Derby N.78 Kontakt Tüp Yapıştırıcı 40g

5,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺20,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 311
Barkod : DRBYKNTK40GR
 • Derby N.78 Kontakt Tüp Yapıştırıcı 40g
 • Ürün Tanımı
  Derby Tüp, Solvent bazlı Polikloropren içeren bir yapıştırıcıdır.
 • Kullanıldığı Yerler
  Derby Tüp, saya derisi, tekstil, kösele, neolit taban yapıştırma işlemlerinde uygulanabilen bir yapıştırıcıdır.
 • Uygulama
  Yapıştırılacak malzemenin her iki yüzeyi zımparalanır. Zımparalamadan dolayı hasıl olan tozlar dikkatle temizlenir. Temizleme solventi ile malzemenin üzerinde olması muhtemel yağlar ve pislikler temizlenir. Derby Tüp neolit malzemeye 1 defa deri veya gözenekli malzemelere 30 dakika arayla 2 defa temiz bir fırça ile sürülür. Oda sıcaklığında 15-30 dakika bekletilerek malzemenin yüzeyindeki solventin uçması temin edilir. Malzeme yapıştırıldıktan sonra en az 3 bar’da preslenmelidir. Preslenme zamanı en az 10 saniyedir. Derby Tüp bütün Neopren esaslı yapıştırıcılar gibi 0°’nin altında kalınlaşma gösterir. Bu durumdaki yapıştırıcı 1 gün oda sıcaklığında tutulursa tekrar eski haline gelir. Kesinlikle çıplak ateşte ısıtılmamalıdır.
 • Raf Ömrü
  Ambalajında oda sıcaklığında 24 aydır.
 • Uyarı
  Derby Tüp solvent içermektedir. Ambalajları iyi havalandırması olan yerlerde saklayınız. Parlama kaynaklarından uzakta tutunuz. Sigara içmeyiniz. Buharını teneffüs etmeyiniz. Göz ve deri ile temasından kaçınınız.Drenaj kanallarına dökmeyiniz.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

","mpn": "DRBYKNTK40GR","sku": "DRBYKNTK40GR","brand": {"@type": "Brand","name": "ipekbazaar"},"aggregateRating": {"@type": "AggregateRating","ratingValue": "5,00","reviewCount ": "1"},"offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.ipekbazaar.com/ipekbazaar-derby-n.78-kontakt-tup-yapistirici-40g-721","priceCurrency": "try","price": "20.00","itemCondition": "NewCondition","availability": "InStock","seller": {"@type": "Organization","name": "İpekbazaar Deri Mam. Tic. Ltd. Şti."}}}