1964 yılından beri ayakkabı sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, Balkanların küçük bir Osmanlı kasabasında ayakkabıcı olan dedelerimizin değerleri, öğretileri ve geleneksel sanat bilgisi üzerine inşa edilmiştir. Sektörde 60 yıla yaklaşan yolculuğumuzda, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmaya çalışarak sizlere hizmet vermenin heyecanı ile yola devam etmekteyiz. Faaliyetlerimizde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim ilkeleriyle müşterilerimizin beklentilerine kalite ve devamlılık ile karşılık vermek hedefiyle büyümekteyiz.

 

Vizyon

Temin ettiğimiz ve markalarımız adı altında ürettiğimiz en yüksek kalite ürünleri tüm dünyaya ulaştırabileceğimiz üretim, tedarik ve satış ağını kurmak.

 

Misyon

Başta ayakkabı yan sanayi ürünleri olmak üzere, günümüz ihtiyaçlarına yönelik ürünleri elektronik satış kanalları ve müşteri odaklı süreçlerle tüketici ile buluşturmak.

 

 

About Us

Our company was found in 1964 and has its foundations laid by our Balkanian ancestors whose values, methods and  traditional craftsmanship techniques we have been adopting. We are excited to continue our nearly 60-year journey in footwear industry by providing exceptional quality goods to our customers while keeping up pace with the latest technological advancements. Our company has been growing as we work very hard to respond to expectations of customers with outstanding quality standards, reliability and continuity.

 

Vision

Using our in-house brands and external suppliers, we aim to build the supply chain and sales network to deliver our top-quality goods globally.

 

Mission

Effectively meeting today’s needs, particularly the footwear sub-industrial products, by offering a customer centric approach to retailing and delivering a seamless experience for our customers.

 

 

Diğer online mağazalarımız

 

Onlinepazar platformlarında uygulanan komisyon, kargo ve diğer masraflardan dolayı ipekbazaar.com web sitesine nazaran fiyatlar biraz yüksek olabilir.

 

amazon ipekbazar hepsiburada ipekbazaar n11 ipekbazaar trendyol ipekbazaar

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı