İpekbazaar Derby N.78 Kontakt Tüp Yapıştırıcı 125 gr
İpekbazaar Derby N.78 Kontakt Tüp Yapıştırıcı 125 gr

İpekbazaar Derby N.78 Kontakt Tüp Yapıştırıcı 125 gr

5,00
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
Barkod : DRBYKNTK125GR
 • Derby N.78 Kontakt Tüp Yapıştırıcı 125 Gr
 • Ürün Tanımı
  Derby Tüp, Solvent bazlı Polikloropren içeren bir yapıştırıcıdır.
 • Kullanıldığı Yerler
  Derby Tüp, saya derisi, tekstil, kösele, neolit taban yapıştırma işlemlerinde uygulanabilen bir yapıştırıcıdır.
 • Uygulama
  Yapıştırılacak malzemenin her iki yüzeyi zımparalanır. Zımparalamadan dolayı hasıl olan tozlar dikkatle temizlenir. Temizleme solventi ile malzemenin üzerinde olması muhtemel yağlar ve pislikler temizlenir. Derby Tüp neolit malzemeye 1 defa deri veya gözenekli malzemelere 30 dakika arayla 2 defa temiz bir fırça ile sürülür. Oda sıcaklığında 15-30 dakika bekletilerek malzemenin yüzeyindeki solventin uçması temin edilir. Malzeme yapıştırıldıktan sonra en az 3 bar’da preslenmelidir. Preslenme zamanı en az 10 saniyedir. Derby Tüp bütün Neopren esaslı yapıştırıcılar gibi 0°’nin altında kalınlaşma gösterir. Bu durumdaki yapıştırıcı 1 gün oda sıcaklığında tutulursa tekrar eski haline gelir. Kesinlikle yalın ateşte ısıtılmamalıdır.
 • Raf Ömrü
  Ambalajında oda sıcaklığında 24 aydır.
 • Uyarı
  Derby Tüp solvent içermektedir. Ambalajları iyi havalandırması olan yerlerde saklayınız. Parlama kaynaklarından uzakta tutunuz. Sigara içmeyiniz. Buharını teneffüs etmeyiniz. Göz ve deri ile temasından kaçınınız. Drenaj kanallarına dökmeyiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

","mpn": "DRBYKNTK125GR","sku": "DRBYKNTK125GR","brand": {"@type": "Brand","name": "ipekbazaar"},"aggregateRating": {"@type": "AggregateRating","ratingValue": "5,00","reviewCount ": "2"},"offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.ipekbazaar.com/ipekbazaar-derby-n.78-kontakt-tup-yapistirici-125-gr-722","priceCurrency": "try","price": "50.00","itemCondition": "NewCondition","availability": "OutOfStock","seller": {"@type": "Organization","name": "İpekbazaar Deri Mam. Tic. Ltd. Şti."}}}