GOM Kontakt Yapıştırıcı 400 gr
GOM Kontakt Yapıştırıcı 400 gr
GOM Kontakt Yapıştırıcı 400 gr

GOM Kontakt Yapıştırıcı 400 gr

5,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺30,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0

Genel Maksatlı Polikloropren Esaslı Yapıştırıcı 400 gr

Genel Maksatlı Polikloropren Esaslı Yapıştırıcı

Gom ayakkabı, mobilya, otomotiv ve marine sektörlerinde kullanılan, metal, ahşap, tekstil ve deri malzemeler için geliştirilmiş genel amaçlı poli esaslı güçlü bir yapıştırıcıdır.

Ayakkabı sektöründe deri ve tekstil den imal edilmiş saya malzemelerinin birleştirilmesinde kullanılabildiği gibi kösele ve neolitik yapılmış ayakkabı tabanlarının saya malzemelerini güçlü bir şekilde yapıştırmak için de kullanılır. Ayrıca ahşap ökçe ve çelikli taban astarı imalatında da kullanılmaktadır.

Mobilya sektöründe ağaç iskeletlerin yapıştırılmasında ağaç ile süngerin yapıştırılmasında süngerin süngere yapıştırılmasında ve süngerin kumaşa yapıştırılmasında kullanılmaktadır.

Otomotiv sektöründe tavan ve yan duvarlarda kullanılan döşeme malzemelerinin yapıştırılmasında koltukların imalatında ve PVC veya tekstilden imal edilmiş taban döşeme malzemelerinin yapıştırılmasında kullanılır.

Marin sektöründe iç döşeme grubunda kullanılan tekstil ve deri malzemelerin güçlü bir şekilde yapıştırılmasında kullanılır.

 

Genel Kullanım Şekli: 1- Yapıştırılacak malzemelerin gerekiyorsa raspası veya zımparası yapılmalı tozu veya uygun metotlarla alınmalıdır. 2- Yapıştırılacak yüzeylerin her ikisine de yapıştırıcı sürülmeli ve kuruması için yaz aylarında 15 dakika kış aylarında 30 dakika beklenmelidir. 3- Yapıştırıcı kuruduktan sonra yüzeyler bir araya getirilir ve uygun yöntemlerle üzerine baskı uygulanır. (Pres, mengene, tokmak vb.) 4- Yapıştırılan malzemelerin küfürleşme nin tamamlanabilmesi için 24 saatten önce kullanılmaması tavsiye edilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı