İpekbazaar Vaketa Deri 1.0 mm
İpekbazaar Vaketa Deri 1.0 mm
İpekbazaar Vaketa Deri 1.0 mm
İpekbazaar Vaketa Deri 1.0 mm

İpekbazaar Vaketa Deri 1.0 mm

0,00
Stok Miktarı : 0

-  1,0 mm kalınlıktadır.

 

-134 desidir

- A+ Plus Kalite Boyasız Vaketa.

Vejatel Deri:

Bitkisel tabaklama, Toskana tabaklama işletmelerinin yüzyıllarca babadan oğula bıraktığı, antika tarifleri ve en son teknolojiyi harmanladığı usta bir gelenek. Ham derilerden zaman içinde dayanıklı bir malzemeye dönüşme, insana ve çevreye tam anlamıyla yavaşça ahşap bidonlarda gerçekleşen bir süreçtir. Ağaçlardan, modern teknolojilerde ve makinalarda çıkarılan doğal tanenlerin kullanımı ve zamanın yavaş geçmesine dayanan şaşırtıcı bir süreç.

Çeşitli tabaklama yöntemleri arasında, bitkisel tabaklama halen günümüzde en eşsiz, en tanınan, derinin kendine has özelliklerini verebilecek tek kişidir. Konfor ve görünüm, moda ve gelenek, ürünün benzersizliği ve çok yönlülüğüne katılabilir.

Bitkisel tabaklama işlemi, hayvan derisinin yıllar boyunca dayanıklı, kompakt ve dayanıklı bir malzemeye dönüştürülmesinden sorumlu aktif madde olan tanen kullanımına dayanmaktadır. Bu doğal madde, farklı türlere göre değişken konsantrasyonda, birçok farklı ağaç ve sebzede bulunabilir. Bu doğal tanen özleri, bitkisel tabaklama derisini eşsiz ve kolayca ayırt edilebilir kılar.

 

 

 

Bitkisel tabaklanmış deri hayatımızın izlerini emer, bozulmadan olgunlaşır. Doğal yaşlanma direncini tehlikeye atmaz. Zamanın işaretlerini ortaya koyuyor ve doğallığı ve gerçeği en kişisel ifadesi olarak kullanıyor. Tanenlerin renkleri, deriye zaman ve günlük kullanımda daha yoğun hale gelen eşsiz, sıcak ve parlak bir ton verir.

Çerez Kullanımı