Benzer Ürünler
Renia Protocolle Hızlı Yapıştırıcı
Renia Protocolle Hızlı Yapıştırıcı-Renia

Renia Protocolle Hızlı Yapıştırıcı

5,00
Stok Miktarı : 0

Hızlı Esnek Şeffaf Yapıştırıcı

Hızlı Esnek Şeffaf Yapıştırıcı

Farklı esneklikte olan iki malzemeyi mükemmel yapıştırır.

Tüm materyalleri yapıştırır. 

 

Renia Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak Almanya’da üretilmektedir 

Renia kıvamlıdır. Su gibi seyreltilmiş ürünlere göre aynı iş için çok daha az (bire iki gibi) kullanımı yeterli olduğu için tasarruflu ve ekonomiktir. 

Renia PVC dahil her türlü malzemeye etkili bir şekilde kullanılabilirken piyasada ki sulu ürünler süet ve nubuk gibi malzemeler tarafından emilip alta geçtiği için yeterli tutunma sağlayamamakta.. 

Renia % 25 gibi yüksek bir oranda yapıştırıcının ana maddesi olan polychloroprene içerdiği için daha yüksek kavrama, tutunma ve taşıma kabiliyetine sahiptir. Piyasadaki yapıştırıcılarda polychloroprene oranı Renia Protocolle’nin yaklaşık yarısı seviyelerinde.. 

Renia sağladığı yüksek esneklik ve uyumla piyasadaki yapıştırıcılardan farklı olarak yapıştırdığı malzemenin sertleşmesine , kırılmasına ve deforme olmasına yol açmaz ve büzülme yaratmaz. 

Yeterli esnekliğe sahip olmayan yapıştırıcılar sürüldüğü yüzeyle uyum sağlayıp örtüşemediği için hareket halinde açılma yaparken Renia yüksek elastikiyetiyle hareketli yüzeylerde mükemmel sonuç verir. 

Renia bir sonraki kullanıma kadar geçen sürede katılaşmaz ve sürekli uç kesmeye gerek bırakmaz. Tortusuz , çökeltisiz olduğundan firesiz son damlasına kadar kullanılır . 

Renia ISO 13485 medikal ürünlerde ve diş protezlerinde bile kullanım yeterliliğine sahip sağlıklı bir üründür